У магазинах Луцька та Рівного пропонують товари, за які можна сплатити згодом

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Побутова техніка, будматеріали, товари для дому та краси - це неповний перелік того, що українці купують у розстрочку. Лише цієї весни, за даними прес-служби ПриватБанку, який забезпечує роботу сервісу пільгової розстрочки «Оплата частинами», українці оплатили частинами товари та послуги на суму понад 1 млрд гривень. Для жителів Волинської та Рівненської областей середній чек покупки за сервісом склав 6 тисяч гривень.

“Темп сучасного життя такий, що під час здійснення покупок більшість з нас замислюється: як отримати сьогодні бажану річ, не переплачуючи при цьому, як нові технології допоможуть покращити рівень комфорту моєї сім'ї? - розповідає Тетяна Смірнова, керівник напрямку “Оплата частинами” Північно-Західного РУ ПриватБанку. - І вчасно знаходити відповіді на ці запитання допомагає унікальний сервіс “Оплата частинами”. Адже все, що потрібно для вдалої покупки - це банківська картка і магазин, підключений до сервісу”.

Зокрема придбати в «Оплата частинами» побутову техніку, гаджети, товари для дому, спорту, одяг, взуття, іграшки для дітей можна в таких магазинах як "Чудо Острів", "Ляля". Потішити близьких подарунками можна завітавши до "Пандори", "Дніпро-М" чи "Зброярні". За допомогою сервісу можна придбати річні абонементи у футбольній академії розвитку для дітей FARR, Клубі Леву, мережі фітнес-центрів "Інтер Атлетика", клубі іноземних мов "Мандарин". А для тих, хто хоче отримати цікаву річ не виходячи з дому, сервіс «Оплата частинами» діє в більше ніж  3000 інтернет-магазинів.

Нагадаємо, «Оплата частинами» - це сервіс ПриватБанку, який дозволяє покупцю придбати обраний товар, виплачуючи вартість рівними частинами. Угода оформлюється за лічені хвилини – безпосередньо на місці. Договором з усіма необхідними реквізитами є чек покупки. Жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорта і т.д. надавати не потрібно. Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, дорівнює розміру ліміту за сервісом “Оплата частинами” (встановлюється кожному індивідуально). Дізнатися суму ліміту можна на сайті chast.privatbank.ua або відправивши SMS із текстом chast на номер 10060.

Близько 20 тисяч українців щомісяця користуються сервісом "Оплата частинами". Цей сервіс доступний більше як у 32 000 торговельних закладів України. За останній час кількість торговельних закладів, де можна оформити купівлю товару в розстрочку, зросла на 30%. На  сьогоднішній день у Рівненській та Волинській області до цього сервісу ПриватБанку підключено більше 1000 підприємств торгово-сервісної мережі. З детальнішою інформацією про сервіс "Оплата частинами" можна ознайомитися на сайті chast.privatbank.ua.

 

 

*на правах реклами