У Дубні волонтери організували "фабрику" з пошиття медичних масок: потрібна підмога та матеріали

Новини Рівного - ЧаРівне.info

«Фабрика» з пошиву масок, що організували громадські діячки, волонтерки Ольга Кузніцова та Валентина Сіньковська працює вже кілька днів поспіль.

Маски розходяться, мов гарячі пиріжки. Бракує рук та інколи й матеріалів, з яких жінки шиють маски. Слава Богу, що час від часу приходять в редакцію добродії, які допомагають із матеріалами, пишуть у Блозі «Знай більше» на фейсбуці. 

Допомогти жінкам відгукнувся чоловік з Чехії, який родом із Дубна, та попросив прийняти допомогу від нього у вигляді якісної тканини для масок.

Небайдужих також закликають шити маски та роздавати ближнім. Якщо немає можливості шити, можна допомогти матеріалами та долучитись до доброї справи.

- Сьогодні була проблема з резинкою, голками для машинки (техніка аматорська). Все зачинено. Підприємці відчинятися не хочуть навіть і на п'ять хвилин. Добрі люди допомагають. Завтра нові пошуки. Думали будемо для бабусь шити, а получилося, що для діток, військових, приходив і дуже просив хворий на рак Р…. ць. Як відмовити? Вранці була черга. Більше 120 шт Просто розлетілося. На завтра тільки терцентру треба 120 шт, а є можливо 40. Яна Зверковська підключилась шити, завтра ще одна дівчина береться. Ось так. Складно, але ..... Аби була віра, - розповідає Ольга Кузніцова.

Адреса "фабрики" : м.Дубно, вул., Забарама, 14, район Автостанції (колишня редакція газети «Наше дзеркало»). Тел. 0506100291, 0637749373 - Оля,

0665237422 - Валя.