Тварини теж мають весільні подарунки

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Ні для кого не секрет, що всі закохані парочки обожнюють обмінюватися подарунками. Їх підносять не тільки на весіллі чи на День Закоханих, а й так просто так. Виявляється, у тварин теж є така традиція. І більшість з них роблять досить приємні та несподівані сюрпризи для своїх коханих. І це не якісь там листівки, а цілком реальні речі і вчинки.

У сезон спарювання щоб вабити партнера в світі тварин використовуються не тільки яскраві жести, весільні танці, бої між суперниками, але і весільні подарунки. І вони досить різноманітні і унікальні. Це вам і сімейні гнізда, стріли любові і «особливі пакети» з дорогоцінною спермою і багато іншого. 

Вчених нещодавно вразив красивий і повільний процес спаровування равликів. Цю незвичайну дію було відображено у фільмі «Мікрокосмос». Виявляється в равликів теж не обходитися без конфліктів. Вони дуже перебірливі в ході вибору партнера і навіть можуть не прийняти сперму.

Равлики пускають в хід «стріли любові». Це маленькі голочки в вапняному панцирі. Їх равлики встромляють у шкіру один одному в процесі спарювання. Усередині таких стріл знаходиться унікальний хімічний коктейль. Він допомагає управляти гормонами партнера і завдяки цьому вже складніше відкинути партнера. У кожного виду равликів стріли різні за своєю формою і стилем.

Юлія ДОМАНСЬКА