Відпустка 2020: куди зможуть поїхати рівняни на відпочинок цього літа?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Чи не найбільше від пандемії коронавірусу постраждала туристична галузь. Люди сиділи удома, кордони закриті, транспрте сполучення також. Чи готові рівненські турагенства до закінчення карантину та куди планують везти своїх клієнтів розпитали журналісти "Чарівне.інфо".

Керівниця турагенства "Міленіум Плюс" Тетяна розповідає, що туристи вже цікавляться і планують літній відпочинок.

- Думаю, що на найближчий літній сезон відпочинок в Україні буде користуватись найбільшим попитом. Ми і планували подорожі в середині держави. Тобто, стосовно України в нас є низка вже напрацьованих пропозицій з якими ми працювали в попередні роки і будемо працювати зараз. 

За кордон раніше липня чартерні рейси пускати не думаю, що почнуть. Але попит є. Туристи телефонують запитують постійно. Також є частина людей, які готові перечекати і не летіти нікуди. Це в основному ніші клієнти з дітьми. А є такі, які краще довше почекають, але в Україні відпочивати не хочуть і полетять все таки за кордон. Стосовно цінової політики, то зростання цін не спостерігається. Всі зараз зацікавленні у відновленні роботи, - розповіли нам у "Міленіум Плюс".

У ще одній туристичній агенції "Галина Тур" розповіли, що ті, хто забронював відпочинок на період карантину змогли перенести дати на інший період.Найбільшу активність традиційно очікують у кінці червня-липні.

 - Ті люди, які в нас мали раннє бронювання і втрапили на період карантину то ми їх переносимо на дати до 1 січня 2022 року. Стосовно сезону, що наближається. По Україні ми вже все готуємо. Вся інфраструктура готується приймати людей.Підвищення цін мінімальне в Україні і по закордону росту взагалі нема. У другій половині червня ми плануємо вже почати відправляти туристів в середині країни. Також Єгипет та Туреччина вже обслуговують туристів з держав, де нема карантину. Загалом розраховуємо на активність вже у червні-липні. Налаштовані оптимістично. Все залежить від завешення карантину, та і взагалі від ситуації в світі, - поділилилася пані Галина.

У "TUI" розповіли, що обираючи між відпочинком в Україні та відпочинком за кордоном рівняни надають перевагу сервісу у Туреччині, Єгипті чи Болгарії. .

- Ми готуємось. Оператори, що возять автобусами в Болгарію вже заявляють, що в кінці червня розпочнеться активна робота. У Туреччину плануємо відправляти своїх клієнтів вже з липня. Думаю, в нас відкриття кордонів буде аналогічно з Європою. Наша агенція подорожами в Україні фактично не займається. Пропозиції звичайно є,  але люди більше вибирають Європу. Це пов'язано із цінами, які не дуже різняться і сервісом.  - розказала Ірина

Тож, якщо звести всі коментарі до спільного знаменника, то виходить, що активний туристичний сезон в Європі та Україні планують розпочати вже з другої половини червня. Особливо туроператори цін не піднімали і це добре. Хоча, поки зарано говорити щось остаточно.