"Це виклик самому собі": у Рівному звітував один із начальників (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні у Майстерні міста Сергій Гемберг звітував про рік своєї роботи на посаді начальника управління стратегічного розвитку та інвестицій. До цього 15 років він працював у банківській сфері – був директором іноземних банків у Рівному. Тому роботу в органах місцевого самоврядування Сергій Гемберг називає челенджом – викликом самому собі.

- Для мене це новий досвід. За цей рік ми з командою залучили діючих проектів на суму у 35 мільйонів гривень. Майбутні проекти, які вже є, які частково підписані – це 154 мільйони гривень. Це такі проекти як робота з НЕФКО по засобам термомодернізації, робота з проектами ULEAD по співпраці з об’єднаними територіальними громадами, отриманий грант від Європейського Союзу – транскордонної співпраці Польща-Україна-Білорусь і інші проекти. Серед інноваційних – створення ІТ-кластеру, проведення Innovation week, перший бізнес-форум норвезько-український, який відбудеться 8-го жовтня. Сьогодні, я надіюся, така традиція публічного звітування управління перед громадою, журналістами започаткована і вона має бути далі проведена, - зазначив Сергій Гемберг.

Як розповів Сергій Гемберг, управління стратегічного розвитку та інвестицій працює у форматі «відкритого офісу». Разом із начальником в управлінні 5 працівників. У жодного з них немає власного кабінету, працюють усі разом.

- Це дуже добре для співпраці, взаємодії. Ми максимально швидко обговорюємо якісь питання, приймаємо рішення, - додав Сергій Гемберг.