Тривожна кнопка: охорона міської інфраструктури потребує змін

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нещодавня масова бійка в одному з караоке-барів Рівного, а також напад нетверезого чоловіка в місцевій лікарні вкотре доводять необхідність підвищення безпеки в громадських місцях. В обох випадках заклади не мали охорони, а очевидцям довелося захищатися власними силами.

Забезпечити цілодобову готовність групи швидкого реагування може тривожна кнопка. Як працює цей незамінний інструмент захисту, розповіли експерти найбільшого в Рівному холдингу охоронних підприємств "Шериф".

Безпека в ваших руках: як дати сигнал тривоги?

Тривожна кнопка – це електромеханічний пристрій, спрямований на попередження та сповіщення про небезпеку в разі неправомірних дій по відношенню до людей або майна. Допомога викликається непомітно для зловмисників, одним натисканням на кнопку. Також сигналізація може активуватися за певних (заздалегідь запрограмованих) умов.

Стаціонарні, переносні, мобільні – тривожні кнопки можуть мати різну конструкцію та спектр функцій. Подальше сервісне обслуговування пристрою забезпечує охоронна служба. Вона ж відповідає за оперативне прибуття групи швидкого реагування. Зазвичай це відбувається протягом 4-7 хвилин.

Тривожна кнопка гарантує постійний нагляд за безпекою, а також оперативний виїзд охорони в разі надходження сигналу. Камери відеоспостереження дозволяють зафіксувати події, які відбуваються всередині закладів. В подальшому матеріал з камер може стати в нагоді для надання доказів правоохоронним органам.

Зважаючи на останні події, про встановлення та посилення охоронних систем мають потурбуватися, в першу чергу, керівники громадських установ і закладів культури. Тим не менше, власники приватних помешкань також мають забезпечити захист своїх домівок. У групі ризику – рівняни похилого віку та сім'ї з дітьми. Постійно утримувати озброєну охорону недоцільно та дорого, а ось тривожна кнопка – засіб, доступний усім.

Можливості сучасних охоронних систем здатні покрити найрізноманітніші запити та сфери використання. Як продемонструють себе рівняни в питанні формування безпечного міста – покаже лише час.

Офіс компанії у Рівному: Курчатова 18а, бізнес центр Доміно, 2 поверх , офіс 201

Сайт: sheriff.com.ua

Тел.: 098-189-80-80, 0362-489-089