Тільки внутрішнє районне сполучення, до Рівного маршрутки не поїдуть

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У зв'язку з покращенням ситуації із захворюваністю на коронавірус обласна комісія ТЕБ та НС дозволила кільком районам відкрити внутрішнє районне транспортне сполучення. Нагадаємо, мова йде про Демидівський, Млинівський, Дубенський, Корецький, Дубровицький та Зарічненський райони.

За інформацією першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна сьогодні розглядають можливість сполучення між Дубровицьким за Зарічненським районами, а також між Дубенським, Демидівським та Млинівським районами. 

- Що стосується пасажирських перевезень сполученням «Рівне-Сарни», «Рівне-Дубно» та «Рівне-Здолбунів», поки що такі маршрути у зв'язку з епідемічною ситуацією в області не будуть відновлювати. Чекаємо покращення із захворюваністю, а тоді буде відновлення маршрутів інших районах, - наголосив Подолін. 

Також чиновник зазначив, що відновлення транспорту - це тільки перший крок до послаблення карантину в районах зі стабільною ситуацією на Рівненщині.

- Якщо після відновлення транспортного сполучення ситуація із захворюваністю не погіршиться, розглядатимемо наступні кроки послаблення карантину, - сказав Подолін.