Тато для мене приклад: розповідь про рівнянина Ярослава Довгого

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Свою історію про татуся у проект "Найкращий Тато Року" надіслав Сашко.

"Я Сашко, мені лише 4 роки і я хочу розповісти про  ТАТА. Він почав дбати про мене ще коли я був у мами в животику, виконував всі мої примхи. ТАТКО пильно слідкував щоб мама мала вдосталь вітамінчиків і тому я народився справжнім богатирем з вагою 4220г і 57см.)) ТАТО був з мамою на пологах та всіляко її підтримував і неймовірно радів коли вперше взяв мене на руки,.. це було так хвилююче…ТАТУСЬ не залишав нас ні на хвильку,  Він носив мене, колисав, змінював підгузки, спав зі мною, робив все щоб мама могла відпочити після не легких пологів.

 Через 5днів ми потрапили додому, а після того через 3 дні ми з ТАТКОМ залишились у двох, маму поклали до лікарні. Мій ТАТО СУПЕР ГЕРОЙ! Він залишився зі мною коли мені було лише 8 днів!!! Він навчився мене годувати, передягати, купати, давати ліки, а коли я спав він читав багато літератури щоб знати все про немовлят. Нам з ТАТОМ було добре у двох, але все ж ми хвилювались за нашу маму.

Згодом все налагодилось і мама повернулась додому. Я швидко ріс і ставав помічником для ТАТУСЯ. У нього золоті руки він вміє все і вчить мене не боялися нічого!!!

   Одного дня, ТАТО сказав для мами, що для мене потрібно два братики і вже через 9місяців я поїхав зустрічати маму з татом з пологового будинку, там народились мої братики близнятка.  Як би ви тільки бачили як вправно ТАТОЧКО вміє піклуватися про них, вони так сильно його люблять і найкраще слухають це лише його!!! ТАТО для мене приклад, ТАТО для мене друг.

Перший і головний обов’язок ТАТА щодо своїх дітей — це любити їхню маму і цей обов'язок наш ТАТО виконує на відмінно!!! ТАТОЧКУ, Я тебе сильно люблю з братиками!!! Ти наш Супер Герой!!!

Більше історій читайте у рубриці Тато Року