"Тато - це наш з мамою помічник": маленька рівнянка пишається своїм татусем

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Продовжуємо знайомити вас з учасниками проекту "Найкращий Тато року".

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто!

Сьогоднішня розповідь про дбайливого татуся Куцеля Віктора Андрійовича.

Мій тато – найкращий!

Мене звати Анастасійка, мені 4 роки і моє найбільше захоплення на сьогодні – це мій тато тому, що тато робить нас з мамою щасливими. Я – щаслива тому, що мій тато турботливий, успішний, цілеспрямований, веселий та сильний духом!

Я захоплююся своїм татом у його професії! Мій тато вже понад 20 років працює у спортивній сфері. Тато з радістю кожен день іде на роботу, тому я роблю висновок що його робота цікава та корисна для інших людей. Я люблю проводити час у татовому спортивному залі, де панує дух сили, витривалості, і жаги до перемог та досягнень. Мене надихають татові фото зі змагань та турнірів, розповіді про спортивні подорожі та чемпіонів, яких готував та за яких вболівав мій тато. Я розумію скільки зусиль прикладав мій тато у підготовці спортсменів до змагань. «Сила - у єдності та русі» - девіз мого тата, його організацій та й моє життєве кредо, яке супроводжуватиме моє життя.

Я захоплююся своїм татом у побуті! Тато – це наш з мамою помічник у побуті. Тато завжди знайде вихід з проблемної побутової ситуації. «Субота – день генерального прибирання» - каже мій тато та й дає ганчірку для протирання пилу щосуботи. Я люблю свого тата за ранки, коли ми з мамою можемо ще полежати у ліжку, і відчути аромат смачної кашки, яку готує мій тато. Тато береже своїх дівчат і дає нам можливість поспати трішки довше ніж він.

Я захоплююся своїм татом тому, що він втілює наші з мамою мрії! Будинок моєї родини – це для мене приклад того, що мрії здійснюються, але працювати для цього потрібно багато. Тата приклав чимало зусиль для того, щоб ми мали свій будинок, своє житло, щоб я мала батьківський дім сповнений затишку, любові, аромату запашного какао біля теплого каміну.

Я захоплююся своїм татом тому, що він веселий та сильний духом! Мій тато-приклад того, що з посмішкою та жартами – легше вирішувати якісь рутинні чи проблемні питання. Насправді тато заряджає позитивом усіх у тому числі і мене.

Всі ці описанні моменти – цінні у моєму житті, але насправді я просто тебе дуже люблю, мій татусь, і дякую Богу, що подарував мене саме моїм батькам!

P.S. Дякую мамі, що допомогла виразити мої думки та відчуття на папері!

Більше історій у спецрубриці "Тато року" на порталі "ЧаРівне.інфо".