"Тато, ти найкращий!": історія про татуся Олександра Левковича

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Учасник проекту "Найкращий Тато Року".Знайомтесь, історія про татуся Олександра Левковича.

"Мама! Скільки тепла у цьому слові і безмежної любові до своїх дітей. Скільки слів сказано про неї... Але так мало хто говорить про любов татусів до діток, про їх роль у вихованні та встановленні їх як особистості. А дарма!!! Адже на світі є і СУПЕР ТАТУСІ!!! Одним з яких є і мій чоловік і найкращий татко для двох діток.

Наша історія кохання розпочалася 12років тому з знайомства в маршрутному таксі... Втім, це вже зовсім інша історія,продомженням якої стало народження нашої донечки Евелінки.

Ох, ці довгоочікувані дві смужки... Наш татко тоді сподівався побачити на екрані УЗД хлопчика. Але Боженько вирішив інакше... І після декількох місяців на світ з'явилася таткова копія-красуня донечка!

Мабуть правду кажуть, що чоловіки хочуть хлопчиків а більше люблять дівчаток????Я навіть і не очікувала, що татко з донею зможуть бути настільки близькими по духу. Наш Супер татусь живе дитиною! Адже погодьтеся, не кожний чоловік колихатиме дитину по ночах, робитиме їй кашку, змінюватиме їй підгузок, ходитиме до лікарні...а тепер вже і водитиме в садок! Наш татусь ще і не втомлюється виконувати мрії своєї донечки. Ох, скільки їх вже на його рахунку... Так, наприклад, після появи першої в житті доні ляльки барбі, яку вона клала у всі коробки і говорила, що то її "кватива" вирішив побудувати ляльці дім. І так захопився процесом, що разом із донечкою передивлялись фото і відео, обговорювали наповнення кімнат та їх кількість. Через деякий час Евелінка вже раділа справжньому "замку" для ляльок.
Можливо моя історія здасться для когось не такою і героїчною, але для того, щоб бути для своєї сім'ї героєм не потрібно стрибати у полум'я, рятувати когось із води чи стрибати з парашутом! Варто просто любити свою сім'ю і намагатися виконувати їхні бажання????

Татусь, Олександр, ти найкращий! Ти наш Герой! Ми тебе безмежно любимо! "

Більше історій можна прочитати у рубриці "Тато Року".