Таргоній вимагає поновити його на роботі (ФОТО+ВІДЕО)

23.07.2015, 17:41      Переглядів: 2274

 Скандальний прокурор прокуратури Рівненського району, якого затримали на хабарі, подав позов до Рівненського окружного адмінсуду з вимогою поновлення його на посаді.

ТАРГОНІЙ ХОТІВ 500 ДОЛАРІВ «ЗА ДОПОМОГУ»

ТАРГОНІЙ І ПУСТОВІТ ПОТРАПИЛИ У ТОП-10 КОРУПЦІОНЕРІВ РОКУ

Варто зазначити, що прецедент із затриманням Таргонія не набув би суспільного резонансу, якби не та обставина, що це той самий прокурор, якого шарпав за краватку покійний керівник «Правого сектору» у Західній Україні Олександр Музичко.

Колишнього працівника прокуратури затримував спецпідрозділ «Сокіл» безпосередньо у його кабінеті. Наступного дня, 4 липня, в приміщенні Рівненського міського суду слухалося клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу стосовно прокурора Андрія Володимировича Таргонія. Утім, в СІЗО підозрюваний довго не пробув – його рідні заплатили заставу в сумі 97 440 грн.

     

 

Нині Андрій Таргоній вимагає поновити його на посаді, оскільки за його словами, він був незаконно звільнений прокурором Рівненської області. Мовляв, при цьому було порушено його права, а звільнення було безпідставним.

Як раніше, Таргоній заявляє, що справа була сфабрикована прокуратурою області.

ГРАНІТНИЙ ВРУЧИВ ТАРГОНІЮ...ПРЕЗЕРВАТИВ

Однак, під час засідання представник відповідача зазначив, що від активістів та громадян надходили повідомлення щодо неетичної поведінки Таргонія. Пан Грицак А.В. повідомив, що 17 листопада 2014 року позивача було притягнено до дисциплінарної відповідальності. Натомість представниця позивача Вікторія Власик вимагала відповіді на запитання стосовно участі у розслідуванні справи прокурора області, та намагалася тиснути на представника відповідача.

 

Крім того підозрюваного цікавило, чому його було позбавлено класного чину, але суддя Андрій Сало відхилив це питання.

Суд оголосив перерву у зв’язку із залученням та допитом у справі свідків до 4 серпня, на 14.30.

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...