Тараканівська ОТГ надала згоду на приєднання Птицької громади

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні на сесії Тараканівської сільської ради абсолютна більшість депутатів проголосували «за» надання згоди на добровільне приєднання до ОТГ сусідньої Птицької сільської громади Дубенського району.

Підставою для розгляду цього питання на сесії стало рішення Птицької сільської ради прийняте 12 червня 2019 року, яким власне було надано згоду на приєднання до ОТГ.

Участь у сесії сільради ОТГ взяв Михайло Шелеп, радник з питань децентралізації Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Він розповів про особливості процедури приєданання та переваги, які можуть отримати обидві громади від цього.

Для завершення процедури приєднання необхідно щоб обласна державна адміністрації та обласна рада внесли зміни до перспективного плану формування територій громад Рівненської області, оскільки наразі Птицька громада передбачена у складі Вербської ОТГ.

Нагадаємо, що процедуру приєднання громад до сільських ОТГ вже пройшли у Млинові та Привільному. Там 30 червня відбулися додаткові вибори депутатів.

Наразі процеси з приєднання до ОТГ відбуваються також ще в Крупецькій ОТГ.

Експерти Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, що діє з ініціативи Мінрегіону та за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, надають консультаційну підтримку усім цим громадам.

Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування