Таксисти без карантину: як працюють служби таксі у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Під час карантину по всій Україні вступили обмеження по пересуванню громадян. Це напряму стосується громадського транспорту. Наша редакція вирішила поцікавитися про стан справ у двох службах таксі у Рівному.

У службі 579 повідомили, що ціни на перевезення не збільшилися. Як і раніше - мінімальна поїздка вартує 35 гривень. Ціну послуг  у службі  піднімати не збираються.

Варто зазначити, що кількість замовлень впала на близько  40%. Це пов'язують з тим, що люди перебувають в самоізоляції та не працюють освітні і розважальні заклади. Окрім цього, нам повідомили, що на внутрішніх нарадах  обговорюється питання безкоштовної доставки на роботу працівників правоохоронних органів, лікарів та службовців ДСНС. Також є можливість замовити доставку товарів першої необхідності та продуктів. Стосовно дезінфекції, то профілактичні бесіди із водіями проводили ще до введення карантину. Організувати масово цей процес немає можливості, бо відсутній власний автопарк.

У службі 305 ситуація схожа. Всі водії за бажанням працюють в штатному режимі.

Тариф також залишився незмінним і найнижча вартість поїздки становить 34 гривні. Також рівненська дирекція служби нам повідомила, що з кожним водієм проведено інструктаж стосовно дезінфекції автомобілів та миття рук після кожного пасажира. За можливості переднє сидіння біля водія залишають вільним. Активно працює служба і в рамках послуги доставки. особливого зменшення пасажиропотоку в 305 не відчули. Це пов'язуть із особливим режимом руху транспорту міського та відсутністю міжміського сполучення.