Світло, туалет та атракціони європейського рівня: рівняни вимагають оновити центральний парк

Новини Рівного - ЧаРівне.info

18 жовтня на сайті Рівненської міської ради з'явилась електронна петиція від містян з вимогою провести реконструкцію парку імені Тараса Шевченка. 

Петицію зареструвала Оксана Галицька. Станом на сьогодні зібрано 24 підписи з необхідних 300. 

У тексті звернення рівнянка закликає місцеву владу звернути увагу на проблеми парку. Зокрема, привести атракціони за своєю функціональністю та рівнем безпеки до європейських стандартів, адже вони, за словами активістки, не оновлювалися кілька десятиліть, і на сьогодні несуть цілком реальну загрозу для здоров'я та навіть життя відвідувачів.

Також рівнянка просить освітити увесь парк у темну пору, оскільки достатньо освітленна тільки центральна алея. Окрім того, відремонтувати лавки, відновити асфальтне покриття на тротуарах, почистити та запустити фонтани.

Також на усіх сходах та сходових переходах парку потрібно влаштувати пандуси за усіма будівельними нормами та стандартами, щоб безперешкодно парк могли відвідувати як батьки з візочками, так і люди з інвалідністю (на сьогодні у парку є тільки один сучасний пандус). Також обов'язковим є відновлення функціонування в парку громадського туалету на постійній основі, - йдеться у петиціїї. 

- Ми вважаємо підняття цього питання одним із найактуальнішим для громадськості Рівного, адже парк Шевченка — це культурний центр Рівного, де кожного дня відпочивають тисячі мешканців міста від наймолодших діточок до літніх людей, і він має бути пристосований для комфортного проведення дозвілля усіх без винятку рівнян та гостей міста. Ми просимо звернути увагу на цю нагальну потребу нашого міста та виділити достатні кошти для реконструкції усього парку, максимально посприяти у вирішенні та організації цього питання. Зі свого боку ми, можемо прийняти активну участь на волонтерських засадах в прибиранні парку, фарбуванні та інше. Обіцяємо надати посильну допомогу. Давайте разом зробимо наше Рівне кращим!!!, - підсумовують у тексті петиції. 

Підписати петицію можна за посиланням: http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/4485