Супер-татусь: рівнянка розповіла історію про свого чоловіка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У проекті "Найкращий Тато року" новий учасник – Руслан Горбатюк.

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто! Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток.

Історія про татуся:

Яким він стане чудовим татусем було видно відразу, ще задовго до моєї вагітності і навіть до весілля. Він ніколи не одягає масок, він такий який він є - людина з добрим серцем, чистими думками, світлою душею. Він знаходить підхід абсолютно до всіх, а 5 років тому зумів підібрати ключ і до мого серця...

З малюком Руслан почав спілкуватися, ще коли я була вагітна - обіймав, цілував животик, ні дня не обходились ми без його теплоти, розмов, жартів, ніжних обіймів перед сном..) Народжувати ми твердо вирішили разом, чоловік у всьому мене підтримував, допомагав, я навіть гадки не маю, що б я тоді без нього робила. Якби ви лише бачили його щасливу посмішку та сяючі очі, коли він тримав вперше свою донечку на руках! З перших днів Руслан став татусем на всі 100%, віддається сім’ї цілком і повністю..! Для нього немає проблеми поміняти підгузок чи переодягнути доню, він спокійно може положити Даніелу спати, накормити, поскладати іграшки, щоб кнопа знову за хвилину пройшлася ураганом та зруйнувала таткові конструкції і просила ще. А коли він приходить з роботи, його уваги хоче відразу 3 дівчини - донечка, жінка та собачка Джессіка, яка, до речі, теж не заспокоїться, поки хазяїн не приділить їй достатньо уваги)) І що саме цікаве - він справляється з усіма нами, в нього вистачає терпіння, врівноваженості та любові на всіх своїх дівчат. А це не просто!) Завдяки такому супер-татусю я можу приділити час для себе, поспілкуватись з подругами, піти на шопінг, розгрузити якось свій мозок від мамських буднів, щоб потім з новими силами займатися буденними справами і бути щасливою жінкою та мамою! Я кожного дня дякую долі за те, що в нашого діамантика саме такий тато, якому море по коліно, який нічого не боїться, любить нас понад усе, віддає нам всього себе без залишку, і який в майбутньому навчить Даніелу мати велике добре серце...!

Більше історій - у рубриці "Тато року".