Суд за "Імператора": родина, яка володіла магазином, втратила своє майно

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Родина Баталових, що володіли магазином «Імператор» у Рівному на Данила Галицького, 2 втратили своє майно. За їх словами, нерухомість, що перебувала у приватній власності сім'ї, прибрали до рук незаконно. Це також підтвердив Рівненський міський суд своїм рішенням на користь Баталових у справі, яка тягнеться вже 2 роки, та змусив повернути приміщення законній власниці. Але перемога була тимчасовою.

Сьогодні Рівненський апеляційний суд скасував попереднє рішення міського суду. Чим фактично повернув приміщення у 520 кв.м. ТОВ «ВЕСТ СТРОЙ ГРУП» та ТОВ «НОРД ГРУП ПЛЮС». Варто зазначити, що ці фірми були оперативно зареєстровано задля передачі на неї майна, оскільки навіть майно передали раніше створення фірми. Тепер обидва товариства зареєстровані у приміщення магазину "Імператор", та уповноважена особа у них теж одна.

Я взагалі ніяк не очікувала такого рішення суду. Приміщення спочатку перереєстровується на Ситого Олександра. Потім, в той же день, розділяється на дві частини. І корпоративні права цих підприємств продаються. Якщо люди законно купують такі приміщення і законно перереєстровують, то вони не роблять таких схем.  - говорить Баталова Людмила.

Власниця збирається оскаржувати це рішення в касаційному суді. 

Апеляційний розгляд справи зводився виключно до зачитування апеляційної скарги, безперешкодного виступу представника ТОВ "Вест строй груп" та відповіді на заангажовані питання головубчого суллі Ковальчук Надії мною та моїми представниками. Суддя, на мою думку порушила всі засади цивільного судочинства та кодекс судівської етики. А тому є багато запитань до такого "правосуддя".