Справедливість є: ТВК зареєструвала кандидатів в депутати від партії "Рівне Разом"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Годину тому рівненська територіальна виборча комісія зареєструвала список кандидатів в депутати від партії "Рівне Разом". За це проголосувало 11 членів ТВК. Тож, партія братиме участь у найближчих виборах до Рівненської міської ради 25 жовтня. Навколо процесу подачі документів "Рівне Разом" склалася ціла драматична історія. Розпочалась вона 24 вересня. Тоді, попри тиск з боку окремих народних депутатів, представникам партії вдалося подати новий пакет документів, після того, як у першому було виявлено технічні помилки.

Далі активісти "Рівне Разом" оголосили безстрокову акцію протесту та стали на захист прав та інтересів рівнян. Доказом тиску стало і сьогоднішнє нічне побиття протестувальників біля Рівненської облдержадміністрації. Після всіх залякувань та тиску, територіальна виборча комісія прийняла, врешті-решт, законне рішення. Тож, кандидати від партії "Рівне Разом" будуть балотуватися в міську раду.

“Віримо, що тепер, коли бюрократичні перешкоди усунуто, вибори відбуватимуться прозоро та демократично. А рівняни зможуть віддати свої голоси без зовнішнього тиску, керуючись виключно інтересами громади. Адже важливо, щоб вибір був! Бо так твориться справжня демократія”, - прокоментував лідер "Рівне Разом" Віктор Шакирзян.

Варто відмітити, що в останні дні представники "Рівне Разом" неодноразово зверталися до правоохоронних органів, аби припинити свавілля влади. Такі дії політичних опонентів були направлені на унеможливлення вільного волевиявлення рівнян.

У “Рівне Разом” зазначають, що і надалі відстоюватимуть права рівнян і боротимуться за їх захист та справедливість.