Спорудження спорткомплексу в Сарнах на завершальній стадії

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.  Спорудження об’єкту в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво на завершальній стадії.

Національні федерації з різних видів спорту вже звертаються з проханням провести у новозбудованому спорткомплексі змагання, навіть всеукраїнського рівня. У планах – змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, єдиноборств.

Будівельники запевняють, що на серпень можна планувати відкриття споруди. Під час робочої поїздки у Сарни переконався, що її готовність – біля 95%.
Спорткомплекс в Сарнах – це потужна багатофункціональна зала з трибунами на 760 місць. Розрахована не лише на ігрові види спорту - тут діятимуть борцівський, боксерський та тренажерні зали.
Важливо, що комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп. - пише Віталій Коваль.

Зараз будівельники працюють над останніми штрихами у залі – готують підлогу для вкладання паркету, завершують ремонт на інших поверхах. Також роблять благоустрій прилеглої території. 

Переконаний, що сучасний спорткомплекс у Сарнах дозволить підготувати не одного чемпіона з Рівненщини! - додає голова облдержадміністрації.