Спорткомплекс у Вараші претендує на звання одного з кращих в регіоні

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На спорткомплексі Рівненської АЕС «Ізотоп» тривають ремонтні роботи, які передбачають оновлення та облаштування сучасним обладнанням багатьох спортивних споруд.

Сьогодні в адміністративно-господарській будівлі спорткомплексу РАЕС проводяться роботи з ремонту приміщень першого поверху, включно з тренувальним важкоатлетичним залом. Наразі, у роздягальнях встановлені нові металопластикові двері, у залі важкої атлетики виконано шпаклювання стін та стелі, здійснюється заміна підлоги та опалювальних батарей. Також вже отримано кондиціонери, запланована закупівля нового тренувального обладнання. Паралельно тривають ремонтні роботи у спортивній залі Палацу культури.

Майже готовий до прийняття відвідувачів багатофункціональний ігровий майданчик, де нині проводиться впорядкування території: влаштування пішохідних доріжок, встановлення лавок та сміттєвих урн. Ведуться роботи на стадіоні: готується основа під асфальтно-бетонне покриття, по периметру замінено дренажну систему, встановлено бордюри по краю бігових доріжок. Усі роботи виконуються як власними силами, так із залученням підрядника - БК «Случ».

На стадіоні планується улаштування на бігових доріжках та двох легкоатлетичних секторах нового безшовного поліуретанового покриття з використанням сучасних матеріалів виробництва «Conica» (Швейцарія), сертифікованих IAAF. Як зауважує головний інженер управління соціальних об’єктів РАЕС Валентин Делех, до вибору технологій, які будуть реалізовуватись на оновленому стадіоні, адміністрація та Первинна профспілкова організація підприємства підійшли ретельно, вивчивши ринок виробників та кращі спортивні споруди регіону, проконсультувавшись з професійними тренерами й спортсменами. Роботи із заміни покриття виконуватиме ТОВ «Київспортбуд».

Оновлені спортивні об’єкти електростанції будуть готові вже в жовтні цього року. Атомники обіцяють, що спорткомплекс РАЕС стане ідеальним майданчиком як для масових оздоровчих фізкультурних занять, так і для проведення змагань національного рівня.

rnpp.rv.ua