Спорткомплекс у Рівному дорожчає, міністр обіцяє допомогти

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вартість будівництва спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному з 310 мільйонів гривень зросла до пів мільярда, повідомляє Суспільне. Цьогоріч на його будівництво планують виділити ще 64 мільйони спортивної субвенції. Про це 8 вересня під час візиту у Рівне розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Спорткомплекс на Макарова – найбільший палац спорту у Західній Україні, – заявив у Рівному міністр молоді і спорту України. Вадим Гутцайт запевнив, що проєкт не стане довгобудом. Уже цього тижня спецкомісія має прийняти рішення про виділення 64 мільйонів гривень на продовження будівництва спорткомплексу.

"Будемо допомагати. І в цьому році, і в наступному, щоб добудувати цей проєкт. Ми будемо дивитися, як буде розвиватися ситуація. Але я 100% впевнений, що якщо не буде в цьому році, то в наступному ми будемо 100% підтримувати цей об'єкт фінансуванням з міністерства", – сказав міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт.

За проєктом 2017-го року будівництво спорткомплексу оцінене у 310 мільйонів гривень. Під час візиту міністра 8 вересня заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська повідомила, що вартість об'єкту зросте більш як на 200 мільйонів. Причинами назвала підвищення зарплат та зростання вартості будматеріалів.

"Також за цей період були проведені перемовини зі спортивними федераціями і буде добавлений додатковий функціонал. Проєкт зросте з 310 до 500-520 мільйонів. Ми надіємося на підтримку держави, тому що власними силами такий об'єкт не в змозі профінансувати", – пояснила Людмила Шатковська.