Соціальний проєкт у Рівному - проблеми ХХІ століття і що на це говорить громадськість?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Насилля, конфлікти, стрес, замкнутість у соціумі чи собі, все це стосується кожного з нас?  Чи важливо говорити про це ?         

25 листопада відзначають Міжнародний день боротьби з насильством. Також цього дня відбувся початок акції "16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства", що щорічно проходить за ініціативи ООН. Українців закликають не бути байдужими та чути і реагувати на те, що відбувається поруч. Адже проблеми багатьох родин залишаються "за закритими дверима".

Громадська організація  ГО «ЛІТЕКО», яку представляє небайдужа молодь та діти Рівненщини, створили та презентували новий мистецький фото проект  «Зупинись! Почни любити» /«Stop! Start to love!», що висвітлює проблему фізичного та психологічного насилля у сім'ї та у партнерських стосунках. Головний меседж проєкту такий – аби бути щасливим, варто розібратися у собі, подолати внутрішні психологічні конфлікти, відмовитися від насилля і почати любити. Мета проєкту – звернути увагу людей на актуальну проблему сьогодення – насилля у стосунках; довести, що протиправні насильницькі дії призводять до руйнування сімей та є прямою загрозою для повноцінного щасливого дитинства; продемонструвати, наскільки важливо ставитись з розумінням одне до одного, бути толерантним та взаємо ввічливим, поважати думки та інтереси інших.

Проєкт, який висвітлює проблеми соціуму, має мету донести кожному, що про такі речі потрібно говорити, вирішувати, зазирнути в себе, розглянути ситуацію у сім’ї і знати, що варто бути щасливим тут і зараз. У простоті. У спокої. У любові. Не потрібно нікуди бігти. Бо все вже є. Було. І буде. Просто потрібно відкрити це в собі. І кожен може бути щасливим. Тож будьте ними. Живіть зараз – відмовтеся від насилля і почніть любити!