Сьогодні в Україні оголошено день жалоби

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Фото - ДСНС

У зв'язку із пожежею в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, внаслідок якої загинули вісім осіб, 8 грудня в Україні оголошено день жалоби. 

Відповідний указ указ видав президент Володимир Зеленський.

"У зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю оголосити в Україні 8 грудня 2019 року днем жалоби", - йдеться в указі. 

Відповідно до указу, у день жалоби на всій території України має бути приспущено державні прапори на будинках і спорудах органів держвлади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, скасовано розважально-концертні заходи та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Довідково:

Пожежа у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася 4 грудня. Станом на вечір 7 грудня кількість загиблих внаслідок пожежі сягнула 8 осіб. У поліції Одеської області повідомили, що в кримінальному провадженні за фактом пожежі у коледжі готуються повідомлення про підозру двом особам.