Сьогодні в аптеках Рівного з`явиться інсулін

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні відновлять відпуск інсуліну в аптеках Рівного хворим на цукровий діабет. Зокрема, це аптеки, з якими Центри первинної медико – санітарної допомоги, а також поліклініка Центральної міської лікарні Рівного уклали угоди.

До переліку входять мережа аптек “Лідер - Захід”, ”Віса”, “3І” та інші. Розширену інформацію можна отримати в Центрах ПМСД.

Вирішити цю проблему на користь людей закликав начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів під час сьогоднішньої наради. Завдяки вдалому менеджменту міських лікувальних закладів, з аптеками міста, що уклали угоди, таки вдалося домовитися.

На 70 % держава профінансувала відпуск інсуліну в місті у цьому році, тому є надія, що решту додадуть з міського бюджету. Це задовольнить потребу хворих у цьому році та до середини січня 2020 року.

“Сподіваємось, що з першого квітня наступного року препарати інсуліну ввійдуть до програми “Доступні ліки” і це вирішить проблему недофінансування», - каже начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів.

Нагадаємо, у Рівному хворих, котрі потребують інсуліну, проживає 1653 особи.