«Слуги народу» використовують тиск та адмінресурс, щоб не допустити до участі в виборах політичну партію «Рівне Разом»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Як відомо, 24 вересня о 23.59 год закінчився термін подачі документів для реєстрації виборчих списків політичних партій, які мають намір брати участь у виборах до Рівненської міської ради. Не обійшлося у місцевій територіальній виборчій комісії без протистоянь та суперечок.

Зокрема, близько обіду, політична партія «Рівне Разом» подала документи на реєстрацію до Рівненської міської територіальної виборчої комісії, проте, як зазначають представники партії, через вчасно виявлену технічну помилку одразу ж звернулись до комісії з заявою про бажання виправити недоліки у документах.

Після цього у виборчій комісії з’явився цілий десант від партії «Слуга народу», які одразу ж почали здійснювати тиск на членів комісії та грубо втручатись у їх роботу. Так, народний депутат Олександр Ковальчук влаштовував словесні перепалки з представниками партії «Рівне Разом», членами комісії, давав вказівки присутнім та намагався у будь-який спосіб не допустити подачі пакету документів політичних опонентів. Свою поведінку народний депутат пояснював тим, що він нібито здійснює парламентський контроль за діяльністю комісії, хоча як стверджують юристи партії «Рівне Разом» це є нічим іншим як перевищення повноважень народного депутата та втручання в роботу виборчого органу.

Як відомо з останніх соціологічних досліджень рейтинг підтримки партії «Рівне Разом» серед жителів обласного центру уже перевищив 21%, тож недопуск цієї політичної партії до участі у виборах є, вочевидь, дуже вигідним для провладної партії «Слуга народу». За словами Світлани Марчук, голови рівненської міської організації «Рівне Разом» такі дії з боку представників влади свідчать про те, що Рівненщину хочуть повернути до часів Януковича, коли результат виборів визначався не громадянами, а чиновниками. На цей час представники політичних партій чекають на остаточне рішення комісії, але судячи з усього вибори у Рівному обіцяють бути гарячими.