Схуднення, догляд за собою та здоров`я дітей: учасниці "Пузатої мами" відвідали клініку нового покоління

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному учасниці "Пузатої мами" зустрілись із фахівцями Центр естетитичної медицини “АНІКО ЕСТЕТІК”. 

Тут вагітним та мамам з дітками розповіли про післяпологові зміни у зовнішності, сучасну косметологію, атопічний дерматит та долгляд за зубами під час вагітності й дитячу стоматологію.

Ми - клініка нового покоління, нових технологій та можливостей. Як заклад нового покоління створили потужну команду, яка працюватиме для того, щоб наші пацієнти були красивішими та здоровішими. У нас працюють дерматокосметологи, косметологи, стоматологи, фізіотерапевти, гастроентерологи, дієтологи, психологи, ендокринологи і якщо буде необхідність інших фіхівців, ми будемо розширювати команду. Особливу увагу хочемо приділити жінкам після вагітності.Найсучашніша техніка, комфорт і дбайливе ставлення до клієнтів – те, що вирізняє «Аніко Естетік» від інших та творить унікальний простір краси і здоров’я у Рівному. Наші пацієнти повинні почувавти себе комфортно і завжди отримувати більше, ніж оплатили.-  розповідає директор Центру естетичної косметології Анна Шумлянська.

Окрім коррисних знань усім матусям подарували чудові подарунки від "Аніко Естетік" та подарункові набори від La Roche-Posay.