Скандал навколо ДНЗ № 14 у Рівному - через... 50 гривень!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Батьки вихованців ясел-садка № 14 м. Рівного, які підтримують керівництво закладу у скандалі, що розгорівся кілька тижнів тому, переконані, що саме через 50 гривень деякі батьки намагаються зруйнувати позитивні напрацювання та хороший імідж ДНЗ № 14 серед рівнян. Відтак, відстоювати честь закладу та підтримати директора закладу Тетяну Ширко ініціативна група батьків, педагогів та представників громадських організацій рушила до Громадської ради при Рівненській ОДА. А сьогодні вони зустрінуться і з депутатами міськради на черговій сесії.

За словами батьків, такі їхні рішучі дії обумовлені несправедливими, на їхню думку, звинуваченнями в бік керівництва садочку у здирництві грошей з батьків. Наразі вони вже неодноразово звертались до начальника Рівненського міського управління освіти Василя Харковця. Проте жодної реакції з його боку так і не дочекались. Між іншим, поки батьки шукають справедливості, деякі діти вже перестали ходити у садочок.

- Від цієї історії, в першу чергу, страждають наші діти. Тому, якщо насправді причина цієї історії полягає у 50-ти гривнях, то думаю, всі інші батьки зможуть скинутись по кілька гривень і допомогти двом незадоволеним батькам, - пояснює голова батьківського комітету Юрій Каленський. - Виходить, що нездорові амбіції кількох осіб зруйнували усі позитивні напрацювання дитячого садочку.

Обурює батьків і той факт, що мама дитини, яка відвідує цей садочок, - Ольга Ільчук, збирала несанкціоновані грошові збори з батьків вихованців.

- Це зібрання було напівтаємним, деякі з батьків про нього навіть не знали, - пояснює мама однієї з вихованиць ДНЗ № 14 Інна Кучерук. - Причиною непоозуміння стало ніби-то підвищення суми за надання додаткових освітніх послуг з 200 до 250 грн. Хоча відвідувати чи не відвідувати платні заняття батьки вирішують самі, адже вони не є обов’язковими. Більше того, усі батьки завжди були в курсі того, куди витрачаються ті чи інші кошти. Ми неодноразово запрошували до діалогу Ольгу Ільчук, яка намагалась налаштувати батьків проти директора садочку. Проте жодного разу ми з нею так і не зустрілись.

Портал "ЧаРівне.інфо" намагався зв`язатися і з Ольгою Ільчук, аби вона також прокоментувла ситуацію, що склалася, проте, на жаль, на телефонні дзвінки вона не відповідає.

Між іншим, варто зазначити, що на сьогоднішній день додаткові освітні послуги, які були однією з переваг цього садочку, тут вже не надаються. Відтак, декотрі з батьків через це перестали водити своїх дітей у цей заклад. Проте, ця історія ще не завершена, а тому ми і надалі слідкуватимемо за розвитком подій навколо ДНЗ №14.

Марія РІВНЕНСЬКА