Синоптики розповіли, коли на Рівненщину повернеться літо

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Найближче потепління в Україні та на Рівненщині зокрема прогнозують на Петра й Павла. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Фейсбук. 

За її інформацією, поки що не йдеться про +30, проте після сьогоднішініх +17+24 градусів завтра очікується +20+26 градусів. Найтеплішими завтра будуть Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська області.

Ніч в Рівненщині ще буде холодною, +8+13 градусів. 12 липня у нас, імовірно, знову дощитиме. А на Петра й Павла прогнозують локальні дощі, хоча трохи потепліє, вдень очікується близько +23 градусів.

Вихідними буде тепліше, проте все одно залишається ймовірність місцевих дощів.

- Розуміючи, що всіх цікавить справедливе літнє потепління, ризикну і скажу, що, за пропередніми прогнозами, надія на повернення шортів та голих плечей з"явиться 20-22 липня, - пише Наталка Діденко. - Тобто, аж не найближчими, а наступними вихідними очікується підвищення температури повітря до +26+29, у південній частині України до +28+32 градусів. Там знову з південних широт попре спека на Західну та Південну Європу, водночас дихне й на Східну, на нас. А поки що кутаємося. не мерзнемо, насолоджуємося свіжим чудовим повітрям - вид з вікна надихає.