Сімейні радниці з Рівного отримали нагороди від прем`єр-міністра (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сімейні радниці Рівненської області Любов Романюк, Ліана Диновська та Олена Бобровська сьогодні відвідали он-лайн брифінг за участі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра юстиції Павла Петренка «Аліменти. Посилення відповідальності за насильство над дітьми".

Їх роботу вже давно відзначають на найвищому рівні, але отримані сьогодні нагороди вони не вважають результатом. Протидія домашньому насильству - основний мотив їх діяльності. Для цього часто доводиться виїжджати вночі, шукати благодійників для розміщення побитих матерів із дітьми. Маючи таку нагоду, вони вкотре розкрити проблеми, з якими щодня стикаються у роботі з замміністра юстиції Іванною Смачило. І, заручившись підтримкою, готові працювати далі.

Нагадаємо, що попри ризик і шалене навантаження у позаробочий час, дівчата працюють на безоплатній основі. Вони - найкращі! Чим ми надзвичайно пишаємося! Як так сталося - вони вийшли з кабінетів, реагуючи на кожне звернення і підтримуючи жінок особисто у всіх кризових ситуаціях - від складання позовних заяв - до представництва в судах.