Шоколадний рай існує!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Хто з нас не любить солодощі? Дехто постійно заявляє, що не може жити без смаколиків та цукерочок, а інші стверджують, що не їдять солодке, але в душі все одно знають, що обожнюють їх наминати. Солодощі – це не лише смачно, а й корисно, адже вони здатні підвищувати настрій завдяки гормону задоволення серотоніну, який в них міститься. ЧаРівне.інфо довідалося, що найпопулярнішими цукерками у світі є відомі різнокольорові M&Ms.

Саме на цукерках M&Ms в світі, а найбільше, звісно, в Америці, виростає вже третє покоління. Це вже навіть стало культом! До речі, найпопулярніший у світі магазин M&Ms World знаходиться в Лас-Вегасі (США).

Сьогодні існує 21 колір розфарбування цукерок M&Ms. Цю кольорову смакоту почали випускати 3 березня 1941 року. Є відомості, що назва M&Ms розшифровується як Mars & Murrie’s - це прізвища засновників цієї фірми.

До речі, в самих магазинах M&Ms продаються не лише ці ласощі, а й різноманітні тематичні брендові сувеніри, футболки, ручки. Магнітики, м’які іграшки тощо із зображеннями всесвітньо відомих драже – семи мультяшних героїв, які свого часу були створені для рекламної кампанії цих цукерок.

 

Найпопулярнішими товарами, які продаються у магазинах солодощів, є диспансери M&Ms. Це такі собі труби з різнокольоровими цукерками «емемдемс» всередині. Ти просто приходиш і насипаєш собі, скільки забажаєш! Справжній шоколадний рай!

 

Тому, якщо захочете чогось яскравого, незабутнього та солодкого – вирушайте до M&Ms World!

Підготувала Вікторія ТАЛАЩУК