Шмигаль попередив про карантинні обмеження до Нового року

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Прем’єр Шмигаль заявив, що карантинні обмеження для бізнесу в передсвяткові тижні будуть, але які саме – в уряді йде обговорення.

Про це Шмигаль сказав в інтерв’ю журналу Корреспондент, відповідаючи на питання про ймовірність локдауну і проблем для бізнесу, у якого на передсвяткові тижні випадають основні продажі в році.

«Ми розуміємо, що кінець року – це час традиційного заробітку. Але в цьому році, в зв’язку з пандемією, певні обмеження все-таки будуть. Якими вони будуть – ми якраз зараз обговорюємо з усіма зацікавленими сторонами. Нам треба підвести підсумки карантину вихідного дня, щоб зрозуміти його ефективність і скласти план дій на кінець року. Після цього можна буде вирішити, які обмеження варто вводити на різдвяно-новорічні тижні і чи варто», – вказав прем’єр.

Зараз мова не йде про введення більш жорстких карантинних заходів – але Кабмін розглядає всі можливі сценарії, в тому числі введення карантину на новорічні свята. Адже цей період – це «зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми – і все це може спровокувати сплеск захворюваності, який медична система може не витримати», зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.