Шестирічний гощанець представлятиме Рівненщину на Всеукраїнських змаганнях з мотокросу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

14 червня в м.Буча відбувся перший етап змагань з мотокросу на Відкритий кубок СТК "Сона". Участь в них взяв шестирічний гощанець Арсеній Троцюк. 

Змагання відбувались із дотриманням усіх необхідних заходів безпеки та карантинних вимог.

У класі 50 см3 наш спортсмен посів хоч і не призове, проте достойне місце. Адже незважаючи на поломку мотоцикла, під час другого заїзду та велику конкуренцію, Арсеній проявив свої найкращі якості та достойну підготовку. Судді змагань зарахували Арсенієві 11 місце з 18 спортсменів.

Окрім цього, на чергових змаганнях з мотокросу відкритої першості Голосіївського району міста Києва наш мотокросмен Арсеній Троцюк представляв Гощанський район та посів 5 місце. Це для шестирічного хлопчини місце достатньо високого рівня, адже у класі "Юніор - М" 50 см3 учасники були навіть десятирічного віку.

Спортивне життя юного мотокросмена розпочалось у 4 роки. На своєму KTM 50 SX є постійним учасником змагань з мотокросу у групі віком до 10 років, натхненна частина величезної дружньої родини мотогонщиків України. Має медалі, кубки, грамоти. Неодноразово брав участь у змаганнях у Київській, Житомирській, Волинській та Рівненській областях, де традиційно був наймолодшим учасником.

Попереду на СТК "Сона" ще 3 етапи змагань.