Рівненський депутат та журналіст Олександр Курсик організував для пенсіонерів м. Рівне безкоштовні екскурсійні поїздки. Перші 50 осіб вже побували у Дубенському замку.
Рівненський депутат та журналіст Олександр Курсик організував для пенсіонерів м. Рівне безкоштовні екскурсійні поїздки. Перші 50 осіб вже побували у Дубенському замку.
- Ці люди якнайбільше заслуговують на увагу. У той час,коли у Європі пенсіонери багато подорожують,наші бабусі та дідусі не можуть цього собі дозволити, - наголошує Олександр Курсик. - А тому ми покажемо усі туристичнні місця Рівненщини, поїдемо у Дубенський замок, Остріг, Кременець,Тараканівський форт.
Екскурсії триватимуть до кінця літа. Записатись можна за телефоном: ?0 (68) 033 11 30?.




