Секс та рок-н-рол під час вагітності: гінеколог розповів майбутнім мамам про найінтимніше

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Весняний сезон проекту "Пузата мама 2020" стартував лекцією лікаря-гінеколога Артура Федорківа. Простими словами він розповідав майбутнім мамам про здоров'я фізичне та інтимне.

Зустріч з вагітними відбулась у вівторок, 3 березня. Метою такого заходу було налаштувати вагітних почувалися більш впевнено у важливий для жінки, дитини і її родини період.

Вагітні дізнались про ліки під час вагітності, обвиття дитини пуповиною, усі ризики та доказову базу безпечності. А також про вітаміни при вагітності, правила занять у спортзалі та те, як користуватись “медичним гуглом” людині без медичної освіти.

Зачепили і надважливу тему інтимного здоров'я у період очікування дитини. Артур Федорків дав відповіді на запитання, які зачасту жінки соромляться ставити гінекологам:

  • Чи існує секс під час вагітності?
  • Що кажуть “британські вчені” про секс для пришвидшення пологів?
  • Прості поради або камасутра вагітних.
  • пуповинна кров: для чого вона потрібна

- Здоров’я і інколи навіть життя мами і дитини залежать від вашого вибору, від вашої впевненості і того, як швидко ви приймаєте свідомі рішення. Мета моєї лекції зробити так, щоб вам не було страшно і ви почувались більш впевнено, - наголосив Артур Федорків. 

Нагадаємо, проект "Пузата мама"відбуватиметься в Рівному вже десятий рік поспіль. Протягом 2,5 місяці вагітні учасниці набиратимуться знань, досвіду та в суцільному позитиві готуватимуться до найважливішого моменту - народження на світ їхнього малюка!

Стежити за проектом «Пузата мама-2020» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.