Санаторії Трускавця - справжній рай для відпочиваючих

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З настанням перших літніх днів багатьох починає турбувати одне питання: «Як і, головне, де відпочити всією сім'єю недорого і з користю». Щоб дорослі і діти не тільки добре відпочили і набралися нових вражень, але також встигли накопичити сил і здоров'я на весь рік до майбутнього літа.

Приємне поєднання сімейного відпочинку, оздоровчих процедур і невисоких цін являє відпочиваючим місто Трускавець - справжня коштовність в зеленій короні Карпатських гір.

Коротка історія міста

Перша згадка про Трускавець датується тисяча чотириста шістьдесят дев'ятим роком, але знахідки археологів дозволяють припускати, що ще в IV столітті н. е. тут вже існувало поселення. Назву міста деякі вчені пов'язують то з литовським словом «сіль» - druska, то з польським «полуниця» - truskawka, то зі слов'янським ім'ям Трушко або Трусько.

Як курорт Трускавець прославився на початку XIX століття, коли були споруджені перші в місті приміщення для цілющих ванн з місцевою мінеральною водою. Про чудесні властивості води з трускавецьких джерел, які утворювалися після буріння свердловин для видобутку нафти, було відомо ще давно, але використовувати її для питного лікування стали в 30-х роках XIX століття. Саме тоді були відкриті популярні донині джерела вод «Марія», «Нафтуся», «Софія» і т. д.

Трускавець знаменитий не тільки своєю цілющою водою і чистим гірським повітрям, але і дивно мальовничою природою. Клімат тут м'який, зима триває недовго, а літо відрізняється помірною температурою. Завдяки цим умовам Трускавець є справжній рай для відпочиваючих.

Лікування мінеральними водами

Маючи намір відпочити на курорті, краще підійти до справи ґрунтовно, добре вивчити всі пансіонати та санаторії Трускавця і списки їхніх послуг, щоб вибрати заклад, найбільш підходящий для вашої родини. Адже деякі їдуть сюди поправити здоров'я, а деякі - просто відпочити.

Багато санаторіїв оснащені власними басейнами, салонами-СПА, практично у всіх лікувальних закладах є свої бювети з мінеральною водою.

Список хвороб, які лікує цілюща мінеральна вода з Трускавця:

  • урологічні проблеми - простатит, цистит, пієлонефрит;

  • хвороби органів шлунково-кишкового тракту - гастрит, панкреатит, коліт;

  • хвороби органів дихання - бронхіт, астма;

  • розлади органів кровообігу - гіпертонія, атеросклероз;

  • цукровий діабет та інші захворювання.

  • У всіх санаторіях міста працюють першокласні лікарі і професійний медперсонал.

Ті, кому не потрібне лікування, можуть зупинити свій вибір на численних готелях і віллах в Трускавці.

Відпочинок в Трускавці

У місті є багато місць для відпочинку і веселого проведення часу - музеї, кінотеатри, свій дельфінарій, а також численні ресторани, кафе і нічні клуби.

Можна відмінно провести час в чудовому місцевому парку «Адамівка» з екзотичними видами рослин, або в не менш мальовничому парку «Підгір'я», де обладнано невеликий власний зоопарк. Для прогулянок по міських визначних пам'яток можна найняти коней або гірські велосипеди.

З екстремальних розваг можна вибрати поїздку по горах на позашляховику або гру в пейнтбол. З Трускавця можна відправитися в екскурсії по інших цікавих місцях Західної України.

У питанні вибору місця для відпочинку або лікування в Трускавці вам допоможе сервіс онлайн-бронювання санаторіїв і готелів «Захiд Курорт». На ресурсі сервісу завжди можна знайти найвигідніші онлайн-пропозиції по путівках, а також з бронювання кращих номерів в місцевих готелях за офіційними цінами.

Тим, хто звернеться сюди, «Захiд Курорт» пропонує додатковий бонус - безкоштовний трансфер від вокзалу до місця проживання.

Чудовий Трускавець чекає вас!