«Рух заради здоров’я»: на Рівненщині визначили переможця спартакіади (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вже традиційно, у селі Боянівка Рівненського району, на базі обласного психоневрологічного інтернату відбувся фінал спартакіади «Рух заради здоров’я».

Протягом червня-липня тривав перший етап у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Одразу 7 підвідомчих установ зустрілись в очному протистоянні щоб поборотися за перемогу.

Спортивна частина включала в себе п’ять естафет: «Футбол», «Флорбол», «Баскетбол», «Фризбі» та «Мікс». Команди-учасниці боролися між собою, використовуючи спеціальний інвентар. Це були, як звичайні м’ячі для ігрових видів спорту, так і спеціально виготовлений інвентар. Жодне з завдань не вимагало особливих фізичних зусиль, тому всі зуміли успішно дістатися фінішу.

За загальним підсумком місця розподілилися наступним чином:

1 місце – «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів»;

2 місце – «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів»;

3 місце – «Урвенський психоневрологічний інтернат».

Нагадаємо, організаторами заходу є департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА, за підтримки Рівненської  обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України, КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, КЗ  «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Прес-служба Рівненської ОДА