Ручний пилосос або робот: що краще?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Якщо вам набридло пилососити за допомогою старої величезної машини з проводами та шлангами, сучасний ринок пропонує одразу дві абсолютно різних компактних машини: ручний пилосос і робот-прибиральник. 

Експерти магазину побутової техніки Eldorado розповіли про їх ключові переваги та недоліки.

Плюси та мінуси ручного пилососа

Ручний акумуляторний пилосос - це гібрид пилососа та швабри. До незаперечних переваг слід віднести такі аспекти:

  • завдяки ергономічній конструкції, його легко тримати однією рукою, при цьому немає ніяких проводів або інших елементів, що заважають пересуватись;

  • можливість дістатися в найнедоступніші кути приміщень або під меблі;

  • моделі бренду Dyson, які можна подивитися тут https://eldorado.ua/bagless/c1039038/producer=dyson/, комплектуються моторизованою щіткою для ефективного очищення ворсу та додатковими модулями для видалення пилу і бруду зі штор або полиць.

Виходячи з технології роботи та конструкції, пристрій має ряд недоліків:

  • яким би потужним не був акумулятор, час від часу він розряджається, тому важливо не забувати ставити його на зарядку;

  • невеликий контейнер для сміття, близько 0,5 л;

  • коштує дорожче моделей класичного формату.

Переваги та недоліки робота-пилососа

Більшість погодиться, що найкраще прибирання - те, яке проводить хтось інший, поки ви відпочиваєте або займаєтеся іншими справами. Втілити цю мрію в реальність здатний пилосос робот. Розумна техніка сканує площу, після чого самостійно видаляє з неї пил. 

Крім того вона гідна покупки через такі особливості:

  • робот-пилосос можна вмикати і вимикати дистанційно. Мова йде не про сусідню кімнату, а про ваш робочий офіс в іншому кінці міста. Ви даєте команду прибрати за годину до кінця своєї зміни та повертаєтеся в чистий будинок;

  • така машина легка та мініатюрна. Завдяки своїм розмірам, вона легко маневрує між меблями та не вимагає багато місця для зберігання. Крім того її можна взяти з собою, наприклад, на дачу;

  • на сьогодні цей тип пилососів досить популярний в Україні, тому ви з легкістю зможете доукомплектувати свого помічника щітками, фільтрами та іншими розхідниками.

Серед недоліків важливо виділити те, що такий робот ефективно очищає підлогу тільки від пилу та незначного бруду. Також через свою форму він не справляється з прибиранням в кутах приміщень та між меблями. 

"Треба розуміти, що цей пилосос ефективно працюватиме, якщо на підлозі не буде жодних перешкод. Тож вам потрібно підготувати кімнату, прибравши іграшки, дроти та інші зайві речі", – підкреслив експерт Eldorado. 

Від себе додамо, що на сьогодні така техніка досить дорога.

Таким чином, що акумуляторна вертикальна модель, що робот прибирають пил не гірше класичних пилососів, але при цьому позбавлені дротів і громіздкого блоку. 

Відповідаючи на питання, який тип є кращим, зазначимо, що кожен із них має свої нюанси, які слід врахувати перед покупкою.