Розумники зі Сходу та Криму не злякалися рівненських "бандерівців" (+ФОТО)

21.05.2014, 11:15      Переглядів: 1941

Минулих вихідних у Рівному в нічному клубі «Лагуна» пройшов другий етап Чемпіонату України з гри «Що?Де?Коли?» серед команд Вищої та Першої ліг.

Через напружену ситуацію на півдні та сході країни, команди до останнього моменту вагалися їхати їм чи не їхати до Рівного. Керівництву Ліги українських клубів з інтелектуальних ігор довелося дозволити паралельно відіграти запитання синхронно у Луганську, Донецьку та Сімферополі.

- Ми змушені були піти на такі кроки, аби не позбавити команд через складну політичну ситуацію можливості зіграти в офіційному турнірі, - пояснив Президент Ліги українських клубів з інтелектуальних ігор Ігор Кузьмін. - Втім, не всі донецькі команди вирішили залишитися вдома. І як показала гра, не дарма.

У Рівному змагання організував обласний осередок Ліги українських клубів з інтелектуальних ігор спільно з «Реноме-смарт». Зал нічного клубу «Лагуна» вмістив 26 команд найсильніших знавців країни. Лідером чемпіонських перегонів по праву вважали команду «Песиголовці» зі Львова. Після першого етапу змагань вони мали достатній запас міцності аби перемогти. Але чи то від хвилювання, чи з інших причин з кожним туром потрохи втрачали свою перевагу. І в останньому турі ледь не опустилися на 4 місце. Зате доля посміхнулася на цих змаганнях хлопцям та чарівній дівчині з команди «Номер 6» з Донецька. З кожним туром вони грали більш агресивно і впевнено торували крок до «золота».

Після 5 туру стало зрозуміти, що цю команду вже не наздогнати. А на «срібло» й «бронзу» реально претендували команди «Песиголовці», «Мінус один» з Києва та «Примати» з Дніпропетровська. Після завершення 6 туру дві останні команди прийшли з однаковим показником правильних відповідей. Для них довелося додатково задавати ще запитання. Більше пощастило саме киянам. В результаті абсолютним чемпіоном України стала команда «Номер 6» з Донецька, «срібло» у «Песиголовців», а «бронзові» медалі дісталися команді «Мінус один». У Першій лізі перемогу святкувала команда «ХХХ век» з Луганська, друге місце посіли ерудити «СКД» з Києва, а третіми фінішу дісталися тернополяни з «Західного полюсу». Команда з Рівного під назвою «Нормальні герої» брала участь лише у фестивальному заліку турніру й посіла загальнокомандне 12 місце.

Чемпіони та переможці змагань отримали своїх «15 хвилин слави», коли під безсмертний хіт гурту «Квін» - «Ми чемпіони», різнокольорове конфеті та оплески решти команд Президент ЛУК Ігор Кузьмін та голова Оргкомітету змагань Василь Бойко вручили медалі, дипломи та цінні подарунки від спонсорів змагань.
- Турнір вдався, - наголосив голова Оргкомітету Василь Бойко, - дякую за це нашому осередку ЛУК, нашим спонсорам РЕНОМЕ – СМАРТ, мережі КТС, Рівненському пивоварному заводу "РІВЕНЬ", заводу мінеральної води Маломидська, Центру європейської освіти, мережі виномаркетів WINE TIME, шинку «З перцем від серця», фірмі «Аметист плюс», компанії «Мультиплекс» і всім небайдужим людям. Завжди подібні змагання важко організовувати, але коли більшість команд дякують нам за проведення чемпіонату на високому рівні, значить ми все зробили так, як і планували. Приємно було почути позитивні відгуки від багатьох гравців, приємно було дивися на щасливі обличчя переможців. У такі моменти чітко бачиш, що ми єдина Україна.
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...