Рівнянки в українських хустках підкорюють мережу та встановлюють рекорд

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянки активно фотографуються в українських хустках та виставляють світлини у соцмережах задля встановлення Всеукранського рекорду. 

Для фіксації кількості учасниць створили спільноту в мережі Фейсбук під назвою «Рівне в українській хустці». 

Умови участі:
Учасниками встановлення Всеукраїнського рекорду можуть бути мешканки міста Рівне або ті, хто народився в місті Рівному (і це має бути вказано у Вашому профілі).

Робіть портрет або селфі де Ви в хустці – одна людина в кадрі (групові фото не зараховуються). Виставляйте це фото на свою сторінку (7 грудня його треба буде скинути в групу «Рівне в українській хустці»).

Вкажіть під фото своє ім’я і прізвище українською мовою. Можливий дуже короткий допис про особливості хустки (прабабусина, мамина, інше).

Група відкрилась в 00.00 7 грудня 2019 року і всі можуть надіслати своє фото з хусткою. Рівно в 00.00 8 грудня 2019 року група буде закрита.

Протягом завтрашнього дня «Книга рекордів України» аналізуватиме надіслані фото і зробить висновок щодо встановлення в Рівному Всеукраїнського рекорду «Найбільша кількість жіночих зображень в українських хустках на одній сторінці в Фейсбук.

Долучитись можна за посиланням: https://www.facebook.com/RivneUAhystka/posts/108408503981337

Нагадаємо, в Україні започатковують відзначення Дня Хустки. Жінкам у цей день пропонують виставляти фото у цьому головному уборі. 

Читайте такожХустка - це красиво: рівнянки хизуються своїми хустками