Рівнянка з Китаю розповіла про коронавірус

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянка Вероника Вираг, яка мешкає у Китаї розповіла  про коронавірус.

На даний момент можна з упевненістю зазначити наступне щодо коронавіруса 2020:

1. Коронавірус NCP заразний і легко поширюється. Він проникає в легеневу тканину і викликає пневмонію. Це набагато серйозніше, ніж звичайне респіраторне захворювання.

2. Рівень смертності від коронавируса становить 2%. Це в 20 разів вище, ніж смертність від звичайного грипу. Але все ж це набагато менше в порівнянні з вірусами SARS і MERS, відсоток летальних результатів яких становив 9% і 37% відповідно.

3. Коронавірус викликає важкі симптоми в 10-15% випадків. Від 80% до 90% смертей припадають не на молодих людей, а на населення старше 60 років переважно з супутніми захворюваннями. Це йде врозріз зі свинячим грипом, рівень смертності якого серед молодого населення і дітей був вище, ніж серед інших вікових груп.

4. Китай всього за кілька днів вивчив геном коронавируса і передав його міжнародним організаціям охорони здоров'я. Медики вже з'ясували, що певні антивірусні препарати досить ефективні в боротьбі з коронавірусів.

5. Неможливо не захоплюватися активними діями місцевих китайської влади укупі з добровільним співробітництвом 1,4 млрд людей. Були обмежені транспортне сполучення, діяльність підприємств, в той час як люди в більшості своїй спокійно сидять вдома і чекають спаду епідемії.

Міжнародне співтовариство вже оцінило подібна відповідь Китаю на епідемію як безпрецедентний випадок, що подає приклад боротьби зі спалахом захворювання незалежно від країни його походження. Це незручно і дорого. Можете не сумніватися. Це вражає і викликає занепокоєння одночасно.

Якщо ви іноземний громадянин в Китаї (якщо тільки ви перебуваєте не в Ухані), то ви будете в більшій безпеці, нікуди не виїжджаючи. Тут всі сидять вдома і свідомо ізолюють себе. Не кажучи вже про те, що рішення китайського уряду захистити суспільство, сім'ї, людей обійдеться країні економічною катастрофою вартістю в сотні мільярдів.

Почитали і прислухались. Бо бляха не можна роздувати слона, де він не водиться.