Рівнянка з донечкою вирішили здивувати свого татуся

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Матуся з Рівного разом із маленькою донечкою вирішили здивувати свого татуся Грушевського Олександра Володимировича і взяти участь у проекті "Найкращий Тато року", який триває у Рівному.

Наша редакція отримала такого чуттєвого листа:

Мій тато - найкращий, він мене дуже любить і я його дуже люблю!!!! Я таткова «копієчка», я на нього дуже схожа!!! Так розповідає про свого тата Златочка Грушевська 3 рочки. Читаючи історії про найкращих татусів я також хочу розповісти про свого татка!

Мій татко дуже чекав на мою появу на світ і дуже хотів бути присутній на пологах. Коли я почала проситися на світ, тато на той момент був у від’їзді майже за 2000 км, але в нас із татком була домовленість що я його дочекаюся!!!) І так і сталося: татко їхав до мене з неймовірною швидкістю! Він був присутній при моїй появі з самого початку і до кінця (адже мамі потрібна була підтримка як ніколи), мій татко навіть перерізав пуповину!!!

Коли я з’явилася на світ, то всі сказали що я татова копія, тому я і кажу що я таткова «копієчка» (так виходить у мене). Я люблю свого таточка дуже і дякую що він у мене є! Мій татко не знає про участь у конкурсі і це буде приємною несподіванкою для нього.

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".