Рівнянка показала,як організовують відпочинок у Туреччині

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянка Віта Загрива на своїй сторінці Фейсбуку розповіла про відпочинок у Туреччині в період пандемії COVID-19. Подаємо текст допису без змін.

"Ця триденна подорож до Туреччини не схожа на попередні, навіть до далеких екзотичних країн. Вона найочікуваніша та найбажаніша. Вона дала змогу зрозуміти, що нам варто навчитися жити в сучасних світових умовах. Вірус ще точно кілька місяців нікуди не зникне, то чи варто ставити життя на паузу?!

Аеропорти та переліт!
В аеропортах рівень безпеки високий. Вхід в термінал лише для осіб, які летять, супроводжуючі особи не допускаються. При вході в термінал безконтактно вимірюється температура, якщо вона вища аніж 37.8 градусів, то на борт такі особи не допускаються. Перебування лише в масках, обов’язкове дотримання соціальної дистанції. По всій території розміщенні безконтактні антисептики. Загалом атмосфера спокійна, приємна. Літаки перед кожним перельотом обробляються спеціальними засобами, що дезінфікують. Переліт проходить лише в масках. По прильоту в Туреччину не потрібно ні здавати тести, ні проходити обсервацію.

В готелі!
Туреччина, яка дуже залежна від туризму, бездоганно підготувалася за рівнем безпеки! В усіх готелях при вході спеціальні камери вимірюють температуру тіла гостей. Вона має бути меншою аніж 37.8 градусів. По всій території готелю розміщенні безконтактні антисептики. Номери дезінфікуються озоном і мають вистояти 24 години до заселення нових гостей. Система «все включено» працює!!! Єдина відмінність - страви знаходяться під склом, за вашим проханням персонал накидає ту чи іншу страву в необхідній вам кількості. В ресторанах столики розміщенні на відстані 2 метри один від одного. Басейни та аквапарки працюють, лише збільшений рівень хлорування в допустимих межах. Анімація є як дитяча так і доросла, заходи всі проходять на свіжому повітрі. Шезлонги теж знаходяться на відстані 2 метрів попарно, за потреби для сім’ї можна об’єднати більше шезлонгів. Маски в готелі носить лише персонал!

Якщо у гостей температура тіла вища 37.8 градусів!
Такі особи направляються на огляд до лікаря, і за рекомендацією проводять безкоштовне тестування(за рахунок держави Туреччина) на covid-19. Якщо тест позитивний приймається рішення, залежно від стану, про 14-денний карантин або госпіталізацію. Тут в дію вступає страховка на випадок COVID-19, яку я обов’язково замовляю нашим туристам. Вона покриває лікування та дорогу додому.

Моє резюме: питання безпеки - це рішення кожного з нас. Ми повинні мити руки часто, обробляти їх санітайзером, дотримуватися соціальної дистанції незалежно від того в Туреччині ми чи в Україні, в аеропорті чи в супермаркеті, в турецькому чи одеському ресторані. Твоя безпека - це рішення, яке ти приймаєш щодня! Турецькі готелі створили всі необхідні умови для безпечного та комфортного відпочинку! Сміливо рекомендую усім!"