Рівняни, які живуть в "Шоколаді" не мають газу

Фото ілюстративне

Мова йде про один під'їзд цього будинку, де знаходиться 90 квартир.

На сесію Рівнеради прийшли мешканці ЖК "Шоколад". Люди розповідають, що забудовник досі не підключив їм газ.

Мова йде про один під'їзд цього будинку, де знаходиться 90 квартир. 

Родини, які придбали тут житло скаржаться, що газу немає з моменту придбання житла. Як квартири купувались, газ обіцяли підключити за невеликий проміжок часу. Однак, усі прохання мешканів забудовник ігнорує.

Тепер люди шкодують, що піддались спокусі придбання дешевого житла у сумнівного забудовника. Кажуть, до вибору житла треба підходити суворіше і обирати перевірені новобудови.

Тож, рівняни будуть звертатись до міського ДАБІ, працівники якого ймовірно і приймали проблемний будинок ЖК "Шоколад" в експлуатацію.


Azov Army

Новини по темі:

  • У нардепа від Рівненщини Олександра Аліксійчука народилася донька

    26 06 2026, 18:23
    Про цю новину він розповів на своїй Fb-сторінці.
  • Відомий український священник Олексій Філюк «розвіртуалізувався» з Третяком (ВІДЕО)

    26 06 2026, 17:40
    Так, екс-мер Рівного Олександр Третяк розповів у своїх со...
  • У Рівному через спеку скасували проведення свята «Випускник —2026»

    26 06 2026, 17:03
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненська облрада взялася за електросамокати: деталі

    26 06 2026, 16:25
    Так, Рівненська облрада просить парламент посилити контро...
  • З полону повернулися ще троє воїнів з Рівненщини

    26 06 2026, 15:44
    Про це повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.