Рівняни успішно виступили на Чемпіонаті України з бодібілдингу (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Черкасах відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу. Варто відмітити, що через карантин у спортсменів тривали час не було жодних змагань.

- Так довго сезону спортсмени ще ніколи не чекали. Підготовка у атлетів була нервовою, з перервами на самоізоляцію і страхами скасування змагань. Спортсмени продемонстрували хорошу форму. Перемогли кращі! Важкувато було дебютантам, які перед чемпіонатом України повинні були виступити на обласних турнірах, - прокоментував керівник обласної федерації бодібілдингу Валерій Ніколайчук.

Тож, наша відома рівнянка Марина Мельченко в категорії вуменс фізік виграла срібло, поступившись лише минулорічній чемпіонці світу.

Відразу дві спортсменки збірної команди Рівненської області потрапили до фіналу в категорії фітнес-бікіні до 158см. Діана: Булак у підсумку стала п'ятою та Катерина Вдовиченко посіла шосте місце.

В категорії класичний бодібілдинг до 175см п’яте місце у Валерія Ніколайчука.

Також вдало виступили наші дебютанти. Юрій Сушков Юрій - шосте місце в категорії менс фізік – юніори, Олена Макарчук – восьме місце в категорії фітнес-бікіні до 172см та Ольга Цибере восьме місце в категорії фітнес-бікіні майстри.

Варто відмітити, що рівнянка Мерина Мельченко входить у збірну України і вже готується до Чемпіонату Світу, який відбудеться в Іспанії.