Рівнянин втретє за рік попався патрульним у нетверезому стані за кермом (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, близько 3-ї години ночі, на вулиці Соборній, інспектори помітили автомобіль Volkswagen, який рухався з технічною несправністю.

Під час спілкування із 33-річним водієм, патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп'яніння, однак від проходження відповідного огляду громадянин категорично відмовився в присутності свідків.

Як з'ясувалося, чоловік вже двічі протягом року притягався до відповідальності за керування в нетверезому стані та був позбавлений судом права керування транспортними засобами.

Цього разу інспектори склали на водія протокол за ч.3 ст.130 КУпАП (Дії, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння).

Чоловіку загрожує штраф у розмірі 40 800 грн із позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років. Окрім цього, за керування автомобілем, будучи позбавленим права керування, на чоловіка винесли постанову за ч.4 ст.126 КУпАП.

Друзі, пам’ятайте! Алкоголь, наркотики та деякі лікарські препарати погіршують здатність оцінювати дорожню обстановку та своєчасно реагувати на її зміни. У результаті цього зростає ризик потрапити в ДТП.