Рівнянин допоміг побити рекорд на Зимових Юнацьких Олімпійських іграх

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні-2020 завершено.

У центрі Олімпійської столиці на площі Medal Plaza, на якій зібралися учасники найпрестижнішого молодіжного форуму Планети, відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

Читайте також: Рівнянин виграв бронзу Зимових Юнацьких Олімпійських ігор

У заході взяв участь президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, член Виконкому МОК, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та інші поважні гості.

Традиційно церемонія розпочалася з привітання та слів подяки волонтерам, спортсменам, тренерам й ознаменувалася парадом прапороносців. Почесну місію пронести стяг України було довірено новоспеченому бронзовому призеру ЮОІ-2020 з фристайлу рівнянину Оресту Коваленку.

Також відбулося спускання олімпійського прапора, після якого апофеозом урочистої церемонії закриття стала передача своєрідної естафети – від Лозанни-2020 до корейської провінції Канвондо-2024.???????? Завершився захід концертом відомого співака і композитора Бастіана Бейкера.

Нагадаємо, в Лозанні-2020 наші юні олімпійці переписали історію виступів українців на Юнацьких Олімпійських іграх. Україна виборола 4 медалі, серед яких «золото» хокейста у турнірі 3х3 Володимира Трошкіна, «срібло» його колеги по виду спорту Дениса Паська та дві «бронзи» фігуристів Софії Нестерової й Артема Даренського та фристайліста Ореста Коваленка. Ця кількість нагород стала рекордною для українців за часи участі в ЮОІ. Варто зазначити, що медаль рівнянин здобув в останній день змагань.

 

За матеріалами НОК України