Рівнянин привіз 2 золоті медалі зі Всеукраїнських змагань з кінного спорту

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нещодавно завершився другий етап Всеукраїнських змагань з подолання перешкод на Кубок Президента України з кінного спорту, який пройшов у Черкаській області. У змаганнях взяло участь 46 спортсменів з різних областей, а з ними - близько 90 коней. Відтак, Рівненщина гідно представила себе на змаганнях та здобула кілька престижних нагород.

Відтак, Рівненську область на змаганнях представляв тренер кінно-спортивного клубу ДЮСШ «Патріот» Денис Косик. Він виступав в класі 5-річних коней разом зі спортсменами з Сумської, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Харківської та Київської областей. Всього ж в класі було представлено 16 коней.

Відтак, в перший день турніру вершники змагались у швидкісному маршруті висотою 110 см, де рівнянин здобув впевнену перемогу на коні Граф Ефе, а також зайняв 6-те місце на коні Атлантік. Наступного ж дня вони змагались на двофазному маршруті, і знову Рівненська область здобула нагороду – бронзову медаль на коні Атлантік на маршруті зі 115-сантиметровими перепонами.

В третій день змагань на рівнянина знову чекав тріумф. Цього разу - на маршруті «Гран Прі» серед коней, віком 5 років, з перепонами, висотою 120 сантиметрів. Тут перемогу наш Денис Косик здобув на коні Граф Ефе - пройшовши основний маршрут без помилок, він зумів перемогти спортсмена з Дніпропетровської області у перестрибуванні.

Варто зазначити, що КСК «Патріот» є ще досить молодим клубом, проте його керівництво вважає, що відкриття спортивного сезону 2013 року пройшло досить вдало. А в майбутньому клуб планує підготувати для змагань більшу кількість коней, що дасть можливість брати участь у турнірах такого рівня і багатьом вихованцям ДЮСШ. Тим більше, що юні спортсмени школи вже показують непогані результати на змаганнях регіонального рівня.