Рівняни вийдуть на "монстрацію"!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Наступної середи - 1 травня - у Рівному пройде... «монстрація». Так, не "демонстрація", як прийнято в День солідарності трудящих, а саме "монстрація" - масова художня акція у формі демонстрації з гаслами та транспарантами. Їх зміст зазвичай виглядає абсурдним і аполітичним, однак може бути багатозначним. Кожен з «монстрантів» має право на власне самовираження – як у змісті свого плакату, так і у зовнішньому вигляді. 

Це - не флешмоб, а, швидше, свято. 1-го травня усі учасники зберуться об 11.00 год. на майданчику біля міськвиконкому (Соборна, 12а). До 11-30 год. усі малюватимуть плакати, а після цього колоною вирушать вниз по Соборній до Майдану Незалежності, далі - по так званому Бродвею, і назад на Майдан.

На майдані Незалежності відбуватиметься конкурс на найбезглуздіший лозунг, озвучений в мегафон з табурету. Орієнтовний час закінчення заходу – 12:30 год. 

Організатори запрошують до участі не лише креативну молодь, але й усіх рівнян для того, аби хоча б просто подивитися.

А от до учасників звертаються з проханням не порушувати громадський порядок, "цензурити себе на предмет нецензурщини", не вживати алкоголь, дотримуватися правопорядку та не глумитися над політиками тощо.

Міла СЛОБОДЕНЮК

Фото - з репортажу «Монстрації» у Львові у 2012 р.