Рівняни відзначають День незалежності

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На Рівненщині відзначають 28-му річницю незалежності України

У день 28-ої річниці незалежності України урочисті та святкові заходи.

Офіційні заходи в Рівному розпочались з панахиди за загиблими героями. На «Алеї Героїв» кладовища «Нове» відбувся спільний молебень. Біля могил Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО зібрались їх родичі, священнослужителі.

Також відбулося покладання квітів до пам'ятника «Загиблим за Україну».

Святкова колона пройшла головною вулицею міста до майдану Незалежності. Попереду йшов військовий оркестр, далі – люди з національними стягами. Також долучилися представники іноземних делегацій з Польщі та Грузії.

На майдані Незалежності урочистості розпочалися зі спільного молебню «За мир і спокій в Україні».

До пам’ятника Тарасу Шевченку поклали квіти. Пам'ять всіх, чиє життя обірвалося в різні роки у боротьбі за Українську незалежність, вшанували хвилиною мовчання. Поіменно назвали рівнян –Героїв небесної стотні та загиблих в зоні проведення АТО.

До Дошки Пам’яті Героїв Небесної Сотні таГероїв, які загинули в зоні АТО, поклали гірлнди.

Під час урочистого віче з нагоди Дня незалежності України до рівнян та гостей міста звернувся в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

«Незалежність – це не просто слово. Це відчуття людиною себе як частинки української нації. Це здатність зробити вседля того, щоб держава була міцнішою. Будьмо гідними нашої держави, нашої незалежності, наших державних символів. Якщо ми будемо єдині, жоден ворог ніколи не зможе нас здолати. Бажаю всім єдностіта мудрості. Нехай Бог береже нас і нашу Україну. Слава Україні!».