Рівнян запрошують відчути дух змагань та отримати нові емоції на турнірі з кросфіту

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнян запрошують перевірити свої сили, відчути дух змагань, отримати порцію емоцій і мотивувати себе та інших.

28 вересня у Рівному на площі біля ТЦ "Злата Плаза" відбудеться турнір Crossfit Rivne Battle. Протягом дня на рівнян та гостей міста чекатимуть змагання атлетів, конкурси для глядачів та розважальна програма. 

Про особливості цьогорічного турніту порталу ЧаРівне.інфо розповів керівник клубу CrossFit Rivne та організатор змагань Олександр Александров. 

За його словами, участь у цьогорічному турнірі візьмуть близько 70 учасників. Серед зареєстрованих - атлети не тільки з Рівного, а й з Києва, Львова, Луцька, Вінниці, Запоріжжя та Хмельницького. Змагання відбуватимуться для категорії Аматори та Мастерси (вік 35+).

До участі запрошують не лише обізнаних у кросвіті, а й фізично підготовлених атлетів з різних видів спорту. 

Реєстрація відкривається вже сьогодні і триватиме до 21 вересня.

Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13oit_W3uI8eUxSQQjK3F3bm-ZruURI_f4odMsdsmCvI/viewform?edit_requested=true

ДовідковоКросфіт (з англ. CrossFit) — брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту; до них входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену та інші вправи. Такі тренування практикують члени більш ніж 13 000 спортзалів-філій, більше половини яких розташовано у Сполучених Штатах, а також люди, що виконують щоденні тренування