“Рівне Разом” встановить пам’ятне погруддя колишньому меру Віктору Чайці

Новини Рівного - ЧаРівне.info

“Рівне Разом” встановить пам’ятне погруддя колишньому меру Віктору Чайці. Він став найшанованішим мером за всю історію Рівного. Майже 18 років він керував нашим містом, працював задля розквіту та розвитку Рівного і, звичайно, на благо та добробуту кожного містянина.

Тож, аби вшанувати пам’ять легендарного керівника, “Рівне Разом” вирішили встановити погруддя Віктора Чайки у Рівному.

Саме з такою ініціативою звернувся до них Олександр Кравчук, заступник колишнього міського голови Віктора Чайки:

 Я хотів би попросити у Віктора Шакирзяна поставити у цьому парку погруддя Віктору Чайці. Саме у цьому місці він почав озеленення міста. Важливо вшанувати його пам'ять і нагадати рівнянам про той сильний, вольовий дух керівника, який в нього був.

Віктор Шакирзян підтримав ідею зі встановленням погруддя Віктору Чайці, адже поважає його самовідданість Рівному та чималий внесок у розвиток міста.

 Ми маємо бути вдячні Віктору Чайці, за те, що саме він почав працювати над розвитком Рівного. Ми, рівняни, пам'ятаємо його як людину, яка розбудовувала наше місто, як мера, під час каденцій якого наше місто розвивалося, будувалося та оновлювалося. Ми вже замовили виготовлення погруддя Віктора Чайки. Найближчим часом його встановлять у сквері. Ми продовжимо справу Віктора Чайки - будемо працювати, щоб зробити Рівне комфортним, красивим та безпечним для всіх рівнян, - розповідає Олександр Кравчук.

“Рівне Разом” і надалі підтримуватиме проекти, що спрямовані на розвиток та розбудову нашого міста, розвиток мистецьких та соціальних ініціатив, підтримуватиме дитячий спорт, медичні заклади та ветеранські організації.